בניית תוכנית אסטרטגיה שיווקית

רוצים לקחת את השיווק שלכם באופן רציני יותר?
סוכנות / משרד הפרסום שלכם כבר לא מביאים תוצאות יציבות?
בניית תוכנית אסטרטגיה שיווקית במספר מפגשים שבסופם תצאו עם תוכנית מדויקת להצלחת הארגון שלכם.

המותגים שלקחו חלק במסע

* במסגרת עבודתי כיועץ שיווק למשרדי הפרסום המובילים בארץ

עדויות לקוח

נתי אהרונוביץ, הבעלים של נינג'ה פיננסית קהילה המונה 75,600 חברים

בניית תוכנית אסטרטגיה שיווקית

המון בעלי חברות שמגיעים אליי לאחר שנים ארוכות של עבודה עם מנהלי שיווק איכותיים ומשרדי פרסום גדולים באים מתוסכלים, לא כי אף אחד לא עושה את העבודה שלו, זה בגלל חוסר הסדר בעבודה.

במיוחד בשיווק שהוא מקצוע שצריך לתפעל אותו באופן מלא וצריך לשבת ולחשוב הרבה לפני שמוציאים קמפיין,
ולאור העובדה שהרבה מסוכנויות הפרסום יודעות לפרסם טוב אבל לא לשווק, במצב כזה כל מה שנותר לעשות זה להחכים קצת וכבעלי עסקים וחברות לבנות תוכנית אסטרטגיה שיווקית שתעשה סדר בבלאגן.

מה כולל בעצם בניית תוכנית אסטרטגיה שיווקית?

בניית תוכנית אסטרטגיה שיווקית כוללת בתוכה מספר דברים:

  • פגישות אפיון & ייעוץ – בפגישות האלה נסקור את העסק ונכיר את הגורמים הבכירים בחברה, נבין את הוויב של אותה חברה ונדע איך לדבר כמוה, דבר זה הכרחי על מנת שנצליח בכלל להתחיל לחשוב על איך לשווק את מוצרי החברה.
  • ניתוח דוחות – בשלב הזה נחתור למספרים היבשים, נוציא את דוחות החברה כמה שנים אחורה במידה והם קיימים ונצלול עמוק לפרטים הקטנים, בנוסף נעבור על כל אסטרטגיות השיווק והפרסום שיצאו בשנים האחרונות וכמו כן גם על הקמפיינים שהיו.
  • בניית תוכנית אסטרטגיה שיווקית – נכין עבורכם דו"ח ארוך ומרוכז עם דרכי השיווק למוצרי החברה שלכם, בין היתר נכלול את מסרי הפנייה, אופן הפנייה, שיטת העבודה, שטחי הפרסום שעליכם לגשת אליהם וכו'
    כל זה לאחר שנסקור את השוק ואת המתחרים באופן מלא וגם את העבודה שלכם.
  • תוכנית פעולה – בשלב הזה תקבלו תוכנית פעולה מדוייקת לספקים שלכם, במידה ויש לכם סוכנות / משרד פרסום הוא יקבל הנחייה מדוייקת איך לרדת ולגשת לפלטפורמות הפרסום ולהריץ את הקמפיינים בקו השיווקי שיצרנו לכם.
  • השמה של סוכנות / משרד – במידה והחלפתם כבר מספיק משרדים וסוכנויות פרסום אנחנו אלה שנמצא לכם את הסוכנות / המשרד המתאים, במיוחד לאחר ואנחנו מכירים את כל הסוכנויות בארץ ולאחר שהכנו תוכנית אסטרטגיה מדוייקת יהיה לנו קל לבצע לכם השמה לספקים החדשים שלכם בכל הקשור לפתרונות הפרסום

    במידה ותקציב המדיה שלכם הוא מעל 50,000$ בחודש אנחנו נהיה משרד הפרפורמנס שלכם.

תומר בכר יועץ שיווק | ייעוץ שיווקי